BESTUURSLEDEN GEZOCHT!

In het kader van herstructurering van de Vereniging en om ons bestuur en kernteam te versterken zijn wij op zoek naar kandidaten met opleidingen en/of relevante onderzoek- werkervaring in vakgebieden als plantenwetenschappen, farmacologie, geneeskunde, scheikunde, biologie, bestuurskunde, rechten en gedragswetenschappen met affiniteit voor wetenschappelijk onderzoek in combinatie met (soft)drugsbeleid en gezondheidsbeleid.

Professionals die, zoals wij, a) beroepsethiek en integriteit, b) wetenschappelijke discipline/werkhouding c) de belangen van cannabisconsumenten hoog in het vaandel hebben, en d) een passie hebben voor de cannabisplant mogen een sollicitatie (CV en motivatiebrief) sturen naar: csca@treeoflifeamsterdam.club

Het voorleggen van een Verklaring omtrent het Gedrag is vast onderdeel van de sollicitatie procedure.

Voor meer informatie en vragen neem gerust contact met ons op.

datum: 13 februari 2019